

Sluitingsdatum 11 december
Academia
Wil jij professionaliseren als loopbaanbegeleider? Doe internationale ervaring op!
Het Academia netwerk van Euroguidance biedt loopbaanbegeleiders de kans om deel te nemen aan een leermobiliteit in een ander Europees land. Verschillende landen uit dit netwerk organiseren een trainingsweek rondom een specifiek thema, bijvoorbeeld multiculturalisme, de overgang van onderwijs naar arbeidsmarkt of loopbaanbegeleiding op scholen voor beroepsonderwijs. Loopbaanbegeleiders uit alle Europese landen mogen zich hiervoor aanmelden.
Euroguidance Nederland doet dit jaar voor het eerst mee! Loopbaanbegeleiders uit Nederland kunnen zich dus voor het eerst opgeven om deel te nemen aan deze week die volledig in het teken staat van loopbaanbegeleiding.
Wat is de meerwaarde van deelname aan Academia?
- Veel nieuwe kennis, praktijkvoorbeelden en methoden over een specifiek thema binnen LOB of LLO.
- De deelnemers komen uit verschillende landen, waardoor je niet alleen van de ‘host country’ leert, maar ook van alle andere aanwezige landen.
- Je versterkt je Europese netwerk .
Overzicht per thema, per land
Investering
De training zelf is gratis, je dient zelf je vlucht, verblijf en maaltijden te betalen.
Hoe kun je deelnemen?
Er is een beperkt aantal plekken per Academia programma, dus meld je snel aan!
Stap 1: Kies welk thema en welk land voor jou interessant is. Je vindt alle programma’s op deze website.
Stap 2: Vul onderstaand interesseformulier in.
Stap 3: Wij zullen naar aanleiding van jouw aanmelding contact met je opnemen en aangeven of je kunt deelnemen of niet.